Aktualności

Nie możesz przegapić najważniejszego wydarzenia w tym sezonie!

Wypowiedź naszej załogi przed startem 28 Rajdu Karkonoskiego

02  LIP  2013

W końcu po ponad miesięcznej przerwie wracamy do rywalizacji na trasach RSMP. Jesteśmy nastawieni bojowo więc będzie się działo…

Paweł Danilczuk „Felix”: To będzie nasza 4 wizyta na Rajdzie Karkonoskim. Rajd Karkonoski wspominam zawsze bardzo dobrze i uważam, że organizacja tego rajdu zawsze stała na wysokim poziomie. Debiutowałem w tym rajdzie w 2010 roku kiedy startowałem moją bmw 318is, kolejny rok to bmw m3, natomiast rok 2012 to już evo 9. W tym roku mamy zamiar potraktować Rajd Karkonoski mega poważnie i od pierwszego oesu starać się walczyć i trzymać wysoko w naszej klasie. Nasze evo przeszło poważny przegląd i doposażone zostało w parę niezbędnych części, które pozwolą nam szybko jechać i szyyybbko hamować. Zapraszamy do obejrzenia naszej zapowiedzi video.

 

 

Maciej Gleixner: Zadzwonił Felix i powiedział mi, abym nastawił się bojowo na ten rajd. Mówi, że dołożył wszelkich starań żeby auto było szybkie, sprawne a i hamowało dobrze. Ufam mu. Dlatego jadę do Jeleniej Góry w pozytywnym nastroju i cieszę się, że wezmę udział w  jednym z najlepiej zorganizowanych rajdów w RSMP.

Krzysztof Cymerman (koordynator zespołu) – W końcu po ponad miesięcznej przerwie wracamy do rywalizacji na trasach RSMP. Zbliżający się Rajd Karkonoski jest dla nas bardzo ważny, ponieważ po obiecujących wynikach podczas Rajdu Wisły cały zespól skreślał dni w kalendarzu czekając kiedy znowu będziemy mogli stanąć na rampie startowej:) Załoga i ciapaty mieli czas na odpoczynek i zebranie sił, tak że w Karkonoszach dadzą z siebie wszystko:) Do zobaczenia na OS'ach:)

Najbliższy start:

54 Rajd Barbórka
10 grudnia 2016

strona rajdu

Polecamy