Aktualności

Nie możesz przegapić najważniejszego wydarzenia w tym sezonie!

Wypowiedź naszej załogi przed startem 22 Rajdu Rzeszowskiego

07  SIE  2013

Paweł Danilczuk „Felix”: Gorąco jak w piekle… Lucek włącz Klimę. Te słowa idealnie oddają to co będzie na nas czekać podczas Rajdu Rzeszowskiego. Nasz start poprzedziliśmy rzetelnymi przygotowaniami. Dwa dni testów, różne ustawienia, kilkanaście opon i hektolitry wylanego potu.To wszystko by bronić swego miejsca w grupie N. Jestem dobrej myśli, lubię ten rajd i konfigurację pokonywanych odcinków szczególnie pierwszego dnia. Wcale nie przeraża mnie 30 km Lubenia tylko motywuje do większej spinki i umiejętnego rozłożenia sił. Konkurencja nie śpi i też szykuję się na walkę, więc nie pozostaje mi nic innego jak tylko życzyć swoim rywalom z grupy N… Panowie niech wygra szybszy :-)

Maciej Gleixner: Rajd Rzeszowski był pierwszym poważnym rajdem w jakim brałem udział. Było to wiele, wiele lat temu :). Od tego czasu startowałem tu już parę razy, ale każdy kolejny start w Rzeszowskim to dla mnie duża przyjemność. Chciałbym żeby mój tegoroczny udział w tym rajdzie dopisał kolejne miłe dla mnie wspomnienia. Myślę, że z naszej strony zrobiliśmy wszystko co w naszej mocy aby tak się stało i pozostaje mi cierpliwie czekać na start do pierwszego oesu.

Krzysztof Cymerman (koordynator zespołu) – Dotarliśmy do półmetku sezonu 2013, walka o punkty do klasyfikacji końcowej zaczyna nabierać rumieńców:) niestety dla nas jest to także ostatni rajd z "dopiętym" budżetem i po zakończeniu rywalizacji na OSach dla nas rozpocznie się walka o kolejne starty. Cala ta sytuacja dodatkowo nas motywuje do uzyskania jak najlepszego wyniku. dlatego mocno trzymajcie kciuki i do zobaczenia na podkarpackich trasach.

Najbliższy start:

54 Rajd Barbórka
10 grudnia 2016

strona rajdu

Polecamy