Aktualności

Nie możesz przegapić najważniejszego wydarzenia w tym sezonie!

Tytuł V-ce Mistrza w Grupie N zdobyty

23  PAŪ  2013

Paweł Danilczuk „Felix”: To był fantastyczny sezon pełen wielu nieprzewidywalnych zwrotów akcji. Nawet najstarszym wróżbitom nie udałoby się przewidzieć takiego zakończenia. Na jego początku naszym celem było nabijanie jak największej ilości km w nowym Lancerze i nawet nie myśleliśmy o tym żeby ścigać się o jakikolwiek tytuł. Szybko jednak okazało się, że tworzymy z Maćkiem zgrany zespół który posiada bardzo dobrą broń do ataku na bardziej doświadczonych przeciwników w Gr. N. Uważam, że jeszcze w pełni nie wykorzystujemy potencjału naszego auta i jeżeli znajdą się partnerzy na przyszły sezon to nadal chciałbym jeździć w gr N… no chyba że nie będzie konkurentów.

 

Meta 23 Rajd Dolnośląski


Z tego miejsca chciałbym podziękować fantastycznemu człowiekowi, rewelacyjnemu Pilotowi Maćkowi Gleixnerowi za walkę w tym sezonie i osiągnięcie tak wspaniałego wyniku. Maciek, dużo Tobie zawdzięczam i bardzo ci dziękuję za pracę, którą włożyłeś w ten sezon.

Podziękowań nie koniec... Fantastyczna oprawa medialna to dzięki Creatum, W-Media i Ewie Manasterskiej to właśnie dzięki wielkiemu zaangażowaniu tych ludzi wiedzieliście co się dzieje w naszym zespole podczas rajdu i nie tylko. 4 Turbo za profesjonalną opiekę nad naszą Enką no i K. Gołębiowi, który dbał by nasze auto zostawało jak najdłużej na czarnym… czyli historia z serii w dużym domu.

K.Cymermanowi za koordynowanie zespołem i realizowanie każdej mojej zachcianki. Wszystkim kibicom za fantastyczny i gorący doping. Jesteście super!!! To dla was jesteśmy i dopóki starczy nam siły, motywacji jak i pomysłów będziemy Was bawić, ciekawić i zaskakiwać w kolejnych naszych odsłonach filmowych.
Na koniec dziękuję naszym partnerom: firmie FELIX 2 Wentylacja Klimatyzacja Hydraulika, Midea, Expert Auto Broker, Centralne Biuro Reklamy za wsparcie finansowe bez którego nasze starty nie byłyby możliwe.

 

Meta 23 Rajd Dolnośląski


Maciej Gleixner: Powoli dociera do mnie co osiągnęliśmy z Felixem w tym sezonie. Jesteśmy V-ce Mistrzami Polski w grupie N! Kiedy przed Rajdem Świdnickim spotkaliśmy się z Felixem to już po pierwszych wspólnych testach wiedziałem, że będzie wesoło. Jednak zależało mi na czymś więcej niż zabawa i jak się później okazało Felix w trakcie sezonu spełnił moje oczekiwania. To nieprawdopodobne jak nauczył się oddzielać swój wizerunek medialny od dojrzałego i poważnego podejścia do tego co dzieje się w rajdówce na odcinkach. Cieszę się, że zaprocentowało to tak świetnym wynikiem w RSMP. W tym sezonie udało się również zbudować zgrany zespół bez którego ten rezultat nie byłby możliwy. Dzięki wszystkim za pomoc, cierpliwość i wsparcie w trudnych chwilach bo ten wynik to również wasz wynik. Chciałbym, też bardzo podziękować mojej Ewie za zrozumienie mojej pasji i pomoc w osiągnięciu tego sukcesu. Gratuluję kolegom z grupy N i dziękuję za walkę, fajnie było ścigać się z Wami. Teraz przed nami Rajd Barbórka, uroczyste zakończenie sezonu i rozdanie nagród, a potem czas na zastanowienie się i zaplanowanie co robić w przyszłym roku, żeby był jeszcze lepszy.

 

Meta 23 Rajd Dolnośląski


Krzysztof Cymerman (koordynator zespołu) – Rajd Dolnośląski, a przede wszystkim sezon 2013 RSMP za nami. Był to rok pełen wyzwań, niesamowitych emocji i ciężkiej pracy. Udało nam się zdobyć tytuł V-ce Mistrzów Polski w Grupie N. Z tego miejsca chciałbym serdecznie podziękować naszym sponsorom: Expert Auto Broker, oraz Felix2. Naszym wspaniałym kibicom, Felixowi za dostarczenie tylu pozytywnych emocji, a także za zaufanie jakim obdarzył mnie na początku sezonu. Maćkowi za wykonaną przez cały sezon pracę, zespołowi 4Turbo za opiekę nad samochodem, Creatum oraz W-Media, a także Piotrkowi i Maćkowi którzy bezinteresownie wspierali zespół. Do zobaczenia podczas Rajdu Barbórki.

Galeria

Kliknij w miniaturę i zobacz powiększenie

Najbliższy start:

54 Rajd Barbórka
10 grudnia 2016

strona rajdu

Polecamy