Aktualności

Nie możesz przegapić najważniejszego wydarzenia w tym sezonie!

KONKURS - Napisz scenariusz filmowy i wygraj przejazd z Felixem

01  PAŪ  2013

Czas na Felixowy Konkurs. Do wygrania przejazd na prawym fotelu podczas testów rajdowych i 500 zł nagrody pieniężnej. Wszystko co trzeba zrobić to napisać ciekawy oraz wyjątkowy scenariusz filmowy z Felixem w roli głównej. Najlepszy scenariusz zrealizujemy przed Rajdem Barbórka.

 

konkurs Felix


Regulamin:


1.) ZASADY -  Aby przystąpić do konkursu należy napisać scenariusz filmowy z Felixem w roli głównej. Scenariusz powinien być zaopatrzony w zarys fabuły, postaci, sceny dialogowe. Prace konkursowe należy przesłać drogą elektroniczną na adres media@rajdowyfelix.pl do 31 października 2013 roku. ** konkurs przedłużony do 30 listopada 2013 roku.


2.) NAGRODY – Nagroda Główna – uczestnictwo i przejazd z Felixem na prawym fotelu podczas testów rajdowych (termin testów zostanie ustalony po zakończeniu konkursu), nagroda pieniężna w wysokości 500 zł. Najciekawszy scenariusz zostanie zrealizowany przed Rajdem Barbórka. Dodatkowo przewidujemy 3 wyróżnienia – T-shirt Grupy Rajdowej Felix.


3.) TERMINY – wszystkie prace należy przesłać do 31 października 2013 (** konkurs przedłużony do 30 listopada 2013 roku.). Prace przesłane po wyznaczonym terminie nie będą brały udziału w konkursie. Ogłoszenie wyników nastąpi w grudniu za pośrednictwem strony internetowej www.rajdowyfelix.pl oraz www.facebook.com/grupa.rajdowy.felix

W razie wątpliwości zapraszamy do bezpośredniego kontaktu: media@rajdowyfelix.pl lub grupa.rajdowy.felix@gmail.com

Najbliższy start:

54 Rajd Barbórka
10 grudnia 2016

strona rajdu

Polecamy