Aktualności

Nie możesz przegapić najważniejszego wydarzenia w tym sezonie!

1 miejsce w klasie N i 3 zdobyte podczas 22 Rajdu Rzeszowskiego

14  SIE  2013

W dniach 8-10 sierpnia została rozegrana kolejna runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski – 22 Rajd Rzeszowski. Impreza bardzo trudna i wymagająca. Dodatkowo towarzyszące tropikalne temperatury sprawiły, że rajd był ekstremalnie wymagający. W tych ciężkich warunkach nasz zespół Felix/Gleixner spisał się wyśmienicie, zdobywając 1 miejsce w klasie N i 3.

 


 
Paweł Danilczuk „Felix”: Życiowy wynik... Do dnia dzisiejszego nie mogę uwierzyć, że udało nam się zdobyć tak zacny wynik w grupie N. To był nasz Rajd mimo, że od poniedziałku borykałem się z anginą i gorączką, która nie pozwalała zachować pełnej koncentracji w tak okrutnej temperaturze. Fantastyczne odcinki mnóstwo kibiców i piękna pogoda sprawiły, że Rajd zaliczam do naszych najlepszych w całym moim życiu rajdowym. Z tego miejsca chciałbym podziękować całej ekipie 4 Turbo za przygotowanie auta. Maćkowi za profesjonalizm, którym się wykazał podczas naszych starć na Lubeni, całej ekipie, która dba o przekaz medialny który pozwala śledzić nasze poczynania na bieżąco no i naszym kibicom, którzy są z nami na dobre i złe :-) Rajdy są nie przewidywalne i za to je kocham a jeszcze bardziej darzę szacunkiem i sympatią ludzi którzy umieją zachować się fairplay i okazują wielkie serce w trudnych sytuacjach. Mariusz, Bartek dziękuję wam.

 

22 Rajd Rzeszowski - meta

 

Maciej Gleixner: Napisałem wcześniej, że każdy Rajd Rzeszowski w którym brałem udział wspominam bardzo miło. Jednak scenariusz tegorocznego przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Na tym rajdzie dostałem wszystko to czego oczekuję po startach, czyli zaciekłą walkę w morderczo ciężkich warunkach, wiele sytuacji na krawędzi i na koniec nagrodę w postaci doskonałego wyniku. Zobaczyłem również, co mnie ogromnie cieszy, że mimo zaangażowania wielkich środków finansowych oraz parcia na wynik w rajdach istnieją ciągle normalne ludzkie i koleżeńskie odruchy nie poparte chłodną kalkulacją i tak naprawdę liczy się głównie to co osiągniemy na oesach. Brakuje mi słów którymi mógłbym opisać pomoc Mariusza i Bartka. Jesteście wielcy! Na osiągnięcia tego wspaniałego wyniku przyczyniło się wiele czynników. Przede wszystkim mądra i szybka jazda Felixa, który pokazał że potrafi nie tylko naciskać na gaz, ale robić to skutecznie i z głową. Pomogło mu w tym doskonałe przygotowanie i obsługa auta przez 4Turbo. Dla mnie nieocenione jest też wsparcie Ewy która dbała o moją kondycję psychiczną i fizyczną przed i w czasie rajdu. Ważna była też praca pozostałych członków zespołu; zadbali o to żebyśmy nie martwili się tym czym nie musimy i koncentrowali tylko na jeździe.No i oczywiście wszyscy którzy nam kibicowali na odcinkach, ale też ci którzy robili to wirtualnie. Duuuuże podziękowania wszystkim.


Krzysztof Cymerman (koordynator zespołu) – Piekielnie trudny 22 Rajd Rzeszowski okazał się być dla nas szczególnie udanym. Felix z Maćkiem odnieśli swoje pierwsze zwycięstwo w klasie 3 oraz grupie N. Chciałbym z tego miejsca serdecznie im podziękować za dostarczenie tylu wspaniałych emocji dzięki którym z wielkim optymizmem patrzę w przyszłość i już nie mogę doczekać się kolejnych startów. Zespołowi 4Turbo za perfekcyjne przygotowanie i obsługę samochodu. Kamilowi, Wojtkowi, Piotrkowi, Andrzejowi i Krzyśkowi za dobrze wykonana robotę:) A także a może przede wszystkim załodze Mariusz Nowocień/ Bartek Jakubowski za postawę fair play. Dzięki chłopaki:)

Najbliższy start:

54 Rajd Barbórka
10 grudnia 2016

strona rajdu

Polecamy